Přihlásit se Registrovat

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

Uživatelské jméno / (Email) *
Heslo *
Neodhlašovat

Vytvořit účet

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.
Uživatelské jméno *
Email *
Heslo *
Potvrdit heslo *
Na naši mailovou  info@saraffan.cz     +420 775 300 010

Jak vybrat plesové šaty, když jste plnoštíhlá?

Plesová sezóna se blíží a vy ještě nemáte zakoupené plesové šaty?
Pokud máte plnější tvary, tak to neznamená, že nemůžete být krásná a elegantní. Šaty pro plnoštíhlé dámy nemusí být nutně černé a nenápadné.

Více než o barvu jde o důmyslný střih, který zvýrazní vaše přednosti a zakryje případné nedostatky. Poradíme vám, jak správně vybrat plesové šaty pro plnoštíhlé, abyste byla okouzlující.

1. Ujistěte se, o jakou se jedná příležitost

V prvním případě je nutné uvědomit si, o jakou formální či neformální událost se jedná. Zda jde o podnikový večírek, ples anebo návštěvu opery. Ať už se rozhodnete vyrazit kamkoliv, je jistě vhodné dostavit se oblečená slušněji, než daná příležitost vyžaduje.

2. Barva a střih společenských šatů

Je také nezbytné soustředit se na to, jaký typ postavy máte a podle toho vybírat ty správné šaty pro vás. Postavte se bez bot a bez šatů před zrcadlo, stůjte rovně s nohama mírně od sebe. Takto zjistíte, zda máte například širší boky, kulatější břicho nebo široká ramena. V tomto případě by vám mohl pomoci článek „Jak vybrat společenské šaty podle typu postavy“.

Každý tvar ženského těla si v módě žádá něco jiného. Partie, které na sobě máte ráda, lze rafinovaně zdůraznit a naopak skrýt ty problémové. Jsou-li vaší předností lýtka, tak se je nebojte ukázat v šatech předním či bočním rozparkem. Pokud jste naopak hrdá na své poprsí, tak se nebojte výstřihu s pásem pod prsy. A pokud chcete například schovat větší bříško či nedostatky v pase, tak zvolte řasení či nabíranou látku v problémových partiích.

 

Pokud přemýšlíte, jakou zvolit barvu plesových šatů, dejte spíše na svůj instinkt. Pokud chcete zvolit spíše barevné trendy, které se každoročně mění, anebo raději sázíte na léty prověřenou klasiku, jako jsou černá a červená barva, rozhodně ani v jednom případě nešlápnete vedle. Důležité je, zda-li se budete cítit v šatech příjemně.

3. Nebojte se nakupovat společenské šaty online

Pokud se váš večírek či ples kvapem blíží a vy stále nemáte, co na sebe a chcete se ušetřit přeplněných obchodů a vyprodaného zboží, nebojte se objednat šaty na ples online přes internet. Stačí, když se doma změříte a své míry srovnáte s tabulkou velikostí, která by neměla na e-shopu chybět. Pokud si přesto nejste jistá, nebojte si objednat naši službu „Vyzkoušet šaty doma“. Můžete si tak šaty vyzkoušet v pohodlí svého domova. Pokud si objednáte šaty přes internet a nebudou vám sedět, můžete je vrátit.

4. Nezapomeňte na doplňky

Pokud máte nějaká kila navíc, nebojte se zvolit masivnější šperky, které na vás jistě krásně vyniknou, oproti tenkým řetízkům a náramkům. Nebojte se nových věcí, celkový vzhled doplňte barevně sladěnými šperky a konečný výsledek bude bez pochyby naprosto okouzlující.

5. Nejnovější trendy nemusí být vždy správná volba

Každým rokem se na trhu objevují nejnovější trendy, které jsou značně pomíjivé. V mnoha případech je lepší spoléhat na nadčasovost originálních šatů a investovat třeba do dražšího exkluzivního kousku, který vám vydrží více let. Model dle aktuálních trendů je jistě neodolatelný, ale je nutné si uvědomit, že trendové šaty vyjdou z módy stejně tak rychle, jak do ní přišly a pak už jen zbytečně zabírají místo ve skříni. Je důležité se novými trendy inspirovat, ale vždy je jistota vsadit na trvalejší model.

e-max.it: your social media marketing partner

Přidat komentář


Poslední příspěvky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Recenze

Bud'me kamarádi

Najdete nás


Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies