Přihlásit se

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

Uživatelské jméno / (Email) *
Heslo *
Neodhlašovat
Na naši mailovou  info@saraffan.cz     +420 775 300 010

Chystáte se na léto? My ano!

Blíží se jaro, a za chvíli i léto. Již v průběhu několika měsíců pro vás chystáme naši novou kolekci letních šatů značky TAGERMAN. Snažili jsme se vybrat nejmodernější barvy a vypracovávat vkusné originální střihy. Určitě, to bude zajímavé :)

Na co se můžete těšit:

Dlouhé letní šaty bez ramínek v jasných barvách.

dlouhé letní šaty bez ramínek  dlouhé letní šaty vpředu krátké, vzadu dlouhé

Taky se nám moc líbila tato sytá černo barevna látka z jemné splývavé viskózy. Akorát na večerní letní procházku. 

Uvažujeme, jestli z ní ušit spíše dlouhé nebo krátké šaty, ale každopádně obojí budou okouzlující.

barevné letní šaty z viskózy

Pro milovnice jasných barev, připravili jsme úpletové šatičky v růžovém a tyrkysovém provedení v kombinaci s bílou krajkou. Na opáleném těle budou vypadat velmi sexy.

úpletové letní šaty s krajkou

Luxusní letní šaty s černou krajkou:

dlouhé krajkové letní šaty

dlouhé černé krajkové šaty

Nezapomněli jsme i na len. Jedna z nejlepších letních látek. Jelikož vyhlášenou barvou roku 2017 je zelená, stylové letní šaty ze lnu budou právě v tomto odstínu.

elegantní šaty do práce ze lnu v zelené barvě

Pokud už začínáte přemýšlet, kde koupit šaty na léto nebo elegantní šaty do práce, na pláž, na maturitu, doporučujeme si počkat na duben a prohlédnout si naši novou kolekci exkluzivních šatů z přírodního materiálu.

Proč exkluzivní? Protože veškeré nabízené modely jsou vypracované námi úplně od nuly a stejné šaty už nenajdete v žádných dalších obchodech. Klademe důraz na originální limitovanou nabídku, a proto z každého druhu máme jen 5-10 kusů. Zamyslete se, jen 5-10 ks šatů jednoho druhu v celé České republice! Pravděpodobnost, že potkáte někoho v stejných šatech je velmi mizivá.

Pro letní kolekce šatů TAGERMAN jsme vybrali látky převážně z přírodního materiálu, lnu a bavlny, abychom zajistili to nejdůležitější – dýchající pokožku, zmírnění pocení a žádné podráždění.

Pohodlně, stylově a zdravě!

P.S. Prozradíme vám jedno tajemství. Budou na vás v dubnu čekat příjemná překvapení, jako jsou například soutěže o skvělé dárky a slevové kupóny. Ale jen v omezeném množství a to během jednoho týdne po prezentaci nové kolekce. Buďte v obraze a nepřehlédněte.

Brzy se uvidíme :)

Tým Saraffan.cz

 

e-max.it: your social media marketing partner

Přidat komentář


Poslední příspěvky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Recenze

Bud'me kamarádi

Najdete nás


Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies