Přihlásit se

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

Uživatelské jméno / (Email) *
Heslo *
Neodhlašovat
Na naši mailovou  info@saraffan.cz     +420 775 300 010

Jak správně vybrat společenské šaty?

Chystáte se na společenskou akci a chcete si koupit okouzlující šaty, ve kterých budete nepřehlédnutelná? Jenže jaký zvolit střih a barvu šatů? Jakými šperky dotáhnout celkový outfit k dokonalosti? Vše se dozvíte v následujícím článku.

Jakou zvolit barvu šatů?

Výběr barvy šatů se může zdát komplikovaný, protože nabídka je opravdu široká. Ovšem mějte na paměti, že barva společenských šatů je to první, co budí pozornost. V tomto případě nechte pracovat svůj instinkt a sáhněte po barvě, která vám padla do očí, jako první. Pokud váš instinkt selhal a stále tápete, tak se nebojte využít naši službu „Vyzkoušet šaty doma“ a my vám rádi poradíme, aby vám plesové šaty ladily k pleti a barvě vlasů.

Na co si dát pozor při výběru dlouhých šatů?

Pokud jste se rozhodla pro dlouhý střih šatů, tak rozhodně doporučujeme vyzkoušet si šaty s obuví. Je důležité brát v úvahu výšku podpatku. V případě příliš dlouhých šatů, byste si je mohla vy nebo někdo jiný přišlápnout a roztrhnout nebo zašpinit. Přece byste si nechtěla své krásné luxusní šaty zničit hned první večer.

luxusní společenské šaty

Určitě nezapomeňte dát pozor na kvalitu látky. Rozhodně stojí za to investovat do dražšího a kvalitnějšího materiálu. Poznáte to hned při dotyku, bude velmi měkký a příjemný. Výhodou je také to, že kvalitní vlákno neztrácí po vyprání barvu a šaty vám tak déle poslouží. Více o látkách.

kvalitní evropské látky

Jakou zvolit obuv?

Je důležité si uvědomit fakt, že pokud vás čeká společenská slavnost, jistě se tam bude i tančit. Pokud nejste zvyklá na lodičky s vyšším jehlovým podpatkem, tak raději neriskujte. Vysoké jehly vám opticky protáhnou postavu a vypadají velmi sexy. Nicméně nižší a širší podpatek vám zajistí větší stabilitu, čímž můžete předejít případnému pádu.

Plesová obuv by měla být pohodlná, proto doporučujeme pár dnů před plesem vaši obuv lehce „prošlápnout“. Vyhnete se tak puchýřů a otokům. Barvu obuvi si zvolte až po zakoupení šatů. Měly by ladit k celkovému vzhledu. Pravidlo, že kabelka a boty by měly být ve stejné barvě, již dávno neplatí, ovšem dbejte na harmonii barev.

letní šaty Ostrava     Letní šaty Ostrava koupit     letní šaty v Ostravě

Jaké zvolit spodní prádlo?

Spodní prádlo vybírejte tak, aby jste se v něm cítila pohodlně. Jistě si nechcete celý večer kazit starostí o to, zda vám někde neleze ramínko. Pokud jste si zvolila šaty bez ramínek a netroufáte si jít bez podprsenky, tak si můžete zvolit buď podprsenku bez ramínek anebo gelovou podprsenku, která drží sama. Tato podprsenka je u žen velmi oblíbená.

Kalhotky by neměly být vůbec vidět. Pokud máte lehce průsvitné šaty, zvolte spodní prádlo v tělové barvě.

Jaké zvolit doplňky a šperky

Společenské šaty dotáhnou k dokonalosti dobře zvolené šperky a doplňky. Samozřejmě také záleží na tom, o jaký typ akce se jedná. Čím honosnější ples, tím více si můžete dovolit výraznější šperky. Barvu doplňků můžete ladit buď ve stejném tónu šatů anebo naopak kontrastně. Pokud jsou šaty zdobené korálky či perličkami je vhodné vybrat šperky ve stejném stylu. Nejdůležitějším doplňkem je samozřejmě váš rozzářený úsměv, díky kterému budete okouzlující a oslníte tak celé okolí.

 šperky k šatůmluxusní šaty a doplňkye-max.it: your social media marketing partner

Přidat komentář


Poslední příspěvky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Recenze

Bud'me kamarádi

Najdete nás


Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies